Онлайн-семінар із старостами та діловодами з питань роботи в програмному комплексі «Соціальна громада»

Дата: 25.10.2021 16:14

Одне з головних завдань удосконалення системи соціального захисту в умовах децентралізації – забезпечити кожній людині безперешкодний доступ до соціальної підтримки, адміністративних послуг соціального характеру за місцем свого проживання.

На території громади були проведенні заходи щодо підключення усіх старостинських округів до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», який забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців сіл, особливо віддалених від органів соціального захисту населення.

23 жовтня 2021 року завідувач сектору соціального захисту Теофіпольської селищної ради Людмила Мартинюк провела онлайн-семінар із старостами, діловодами з питань роботи в програмному комплексі «Соціальна громада».

На сьогодні наша громада приєдналася та використовує програмний комплекс «Соціальна громада». Старости здійснюють прийом документів від громадян з питань призначення житлових субсидій.