Зустріч Центру Молодіжних Інціатив Теофіпольського центру культури і дозвілля

Дата: 22.10.2021 21:53

?Сьогодні в Агенції місцевого розвитку відбулась чергова зустріч Центру Молодіжних Інціатив Теофіпольського центру культури і дозвілля

?Модератор Центру: Вікторія Ворона

???? Цей вечір молодь провела продуктивно, проявила свої інтелектуальні здібності та розвивали критичне мислення.

????Спочатку учасники Центру взяли участь в онлайн-зустрічі з експертом-консультантом Олегом Левченко, під час якої експерт на прикладах продемонстрував переваги та унікальність Теофіпольщини. Також молодь долучилася до створення Стратегії розвитку нашої громади.

????Після цього психолог Агенції Лілія Архіпович провела для юнацтва тренінг особистісного росту. Унікальність тренінгу полягає в тому, що ніхто не говорить, як треба прожити своє життя. Учасники самі вчаться інакше бачити себе і життя навколо, а відтак роблять цінні для себе відкриття, завдяки яким отримують доступ до нових рівнів свободи вибору й особистої сили, необхідних для створення майбутнього.

????Молодь була в захваті від отриманих знань та гарного проведеного часу