Бібліотечний простір у житті громади

Дата: 22.10.2021 15:14

???? Бібліотечний простір у житті громади!

???? Сьогодні у нас відбулося відкриття Бібліотечного простору у Шибенській сільській бібліотеці.

????Простору, у якому створені комфортні та надихаючі умови для читання, навчання, відпочинку та спілкування, з вільним, безкоштовним доступом до Інтернету, сучасними технічними засобами та інвентарем.

???? Тут жителі Шибенського старостинського округу  матимуть можливість навчитися цифрової грамотності, поєднувати традиційні технології з новітніми, отримувати актуальні послуги поруч з домом, не виїзджаючи з села.

????Даний проєкт реалізувався за фінансової підтримки МХП в межах Всеукраїнського конкурсу мікрогрантів «Час діяти, Україно!» оголошеного Благодійним фондом «МХП – громаді» та Теофіпольської селищної ради.

????Благодійний фонд «МХП – Громаді» надав кошти в сумі 50 000 грн та Теофіпольська селищна рада співфінансувала 50 000 грн.

????Благодійну допомогу надали: депутат Хмельницької обласної ради, генеральний директор приватного підприємства «Добрий хліб» Віктор Лебединський - в сумі 3600 грн та приватний підприємець Володимир Мельничук - в сумі 2000 грн.

???? Від щирого серця дякуємо усім, хто долучився до реалізації цієї ініціативи, тому що для жителів сільської місцевості – це необхідний та дуже важливий проєкт.