Відбулося чергове засідання адміністративної комісії

Дата: 21.10.2021 14:32

21 жовтня, під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юлії Карбовської, відбулося чергове засідання адміністративної комісії, під час якого було розглянуто 19 справ за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» - 9 справ.

За ч.2 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» - 1 справа.

За ч.1 Статті 182. «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» - 2 справи.

За Статтею 183. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб - 7 справ.

За результатами засідання адміністративної комісії складено постанови про накладання адміністративного стягнення.

Охоплено людей

Взаємодія