Вітаємо із Днем захисника і захисниці України!

Дата: 14.10.2021 09:12

Фото без опису????????Шановна громадо! Дорогі українці!????????

Сьогоднішній день, 14 жовтня, об’єднує величні свята – День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України. І поєднує державні, родинні та духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Справа захисту незалежності нашої країни згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту держави, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

В цей святковий день щиро бажаю, аби Пресвята Богородиця оберігала усіх нас, Україну, берегла життя наших захисників. Зичу всім міцного козацького здоров’я, миру, невичерпної енергії, віри, незламної волі до перемоги та патріотизму, який допоможе долати будь-які перешкоди!

І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Слава Україні!

Героям Слава!