Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради

Дата: 13.10.2021 17:07

????Сьогодні, 12 жовтня 2021 року, під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентини Бабак, дистанційно відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради, під час якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

????Зокрема, члени виконкому погодили внесення змін до Програми підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей, родин загиблих учасників АТО/ООС – мешканців Теофіпольської селищної територіальної громади та внесення змін до бюджету Теофіпольської територіальної громади на 2021 рік.

????Також розглянули питання порядку денного Про надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

????Крім того, погодили Програму діяльності КУ «Агенція місцевого розвитку» Теофіпольської селищної ради на 2021-2025 роки.

????Тож протягом 2021-2025 років Агенція місцевого розвитку реалізовуватиме наступні завдання:

??Створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку членів територіальної громади; задоволення освітньо-культурних потреб молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації; здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи;

??Розвиток співпраці з міжнародними, українськими організаціями та фондами, сприяння залученню і реалізації проєктів матеріальної та технічної допомоги, що мають на меті соціально-економічний, культурний, освітній розвиток тощо;

??Координація культурних та освітніх проєктів, які реалізуються Теофіпольською селищною радою спільно з міжнародними, українськими організаціями та партнерами, зокрема, організаційна підтримка проведення заходів, створення освітніх платформ і навчальних курсів, підготовка інформаційних матеріалів;

??Проведення досліджень, у тому числі маркетингових, соціологічних, для визначення громадської думки, перспектив розвитку територіальної громади у цілому та окремих галузей;

??Сприяння створенню сучасної системи освіти, організація відбору ідей, проєктів та концепцій для іх реалізації у Теофіпольській громаді, залучення або здійснення фінансової підтримки цих проєктів;

??Організація та проведення навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів, у тому числі працівників закладів освіти;

??Надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;

??Консультування педагогічних працівників, зокрема з питань:

планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку; розроблення документів закладу освіти; особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання; впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій.

??Організація та проведення семінарів, конференцій, тренінгів, воркшопів (в тому числі міжнародних) з управління, фінансової грамотності, профорієнтації, інтегрованого розвитку громади та ін.

?????Заступник начальника Управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації Наталія Лебідь провела консультацію старостам щодо використання програмного комплексу "Соціальна громада".

????Загалом до порядку денного засідання виконавчого комітету було внесено 4 питання.

??З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.