Зробіть сюрприз тому, хто дарує нам мир

Дата: 11.10.2021 08:55

Агенція місцевого розвитку при партнерстві Гончаренко центру та за підтримки Теофіпольської селищної ради організовують акцію "Таємний друг для військовослужбовців" з нагоди прийдешнього Дня захисників та захисниць України.

Це чудова можливість подарувати приємні емоції нашим військовим на Сході та виразити вдячність за їхню нелегку працю.

Що потрібно для участі? Все просто!
Формуйте ваші пакунки та приносьте їх у Агенцію місцевого розвитку за адресою: смт Теофіполь вул. Небесної Сотні 9А. Ми передамо їх нашим захисникам та захисницям. Впевнені, вони будуть вражені такій кількості своїх “таємних друзів” та шанувальників.
Військові вже зробили найкращий подарунок для всіх нас – це мирне небо над Україною, можливість вільно та спокійно навчатись, працювати і розвиватись. Тепер настала наша черга віддячити їм!

Що дарувати? Будь-що придбане чи зроблене своїми руками.

Прохання передавати нові подарунки або ж такі, що є придатними для використання.

Додавайте до дарунків дитячі малюнки, листи та листівки зі словами вдячності, адже це так цінно для наших захисників та захисниць.

Крайній термін передачі подарунка: 14 жовтня (включно).

Пам’ятайте, що серед наших воїнів – не тільки чоловіки, а й жінки, тому маркуйте ваші подарунки, якщо вони є більш специфічними, відповідно до гендеру.

Деталі за телефоном: 098 540 77 47 Лілія Архіпович