Відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дата: 01.10.2021 16:17

????Сьогодні особливе свято...

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. ????

Чимало випробувань, болю і втрат довелося пережити нашим ветеранам та зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли через все своє життя. Бути їхніми послідовниками – велика честь і відповідальність.

Адже їм довелося багато пережити – битися за свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними жителями своєї громади і держави.

Тож з нагоди свята, 1 жовтня 2021 року, в Теофіпольському центрі культури і дозвілля відбулися урочистості.

Привітати ветеранів та засвідчити свою повагу завітали заступник Теофіпольського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентина Бабак, начальник відділу культури та туризму Теофіпольської селищної ради Інна Букевич, наказний отаман Тернопільського коша, генерал-хорунжий Володимир Мосейко, голова ради організації ветеранів Теофіпольщини Володимир Кобера, голови первинних ветеранських організацій, працівники Теофіпольської централізованої бібліотечної системи на чолі з директоркою Світланою Рудик та працівники закладів культури.

Шановні ветерани, люди похилого віку! Наша громада дякує за все, що ви зробили заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і добробуту!