Профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал»

Дата: 01.10.2021 12:43

Профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал»

Служба у справах дітей завжди піклується про здоров’я і життя кожної дитини та захищає її права. Адже це один із пріоритетів діяльності сектору. Зокрема увага звертається на захист дітей від насильства, особливе ставлення до дітей, які порушують закон, опіку над осиротілими дітьми при живих батьках, занедбаних та бездомних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому 29 вересня 2021 року працівники сектору «Служба у справах дітей» Теофіпольської селищної ради здійснили спільний рейд з працівниками сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції № 2 ХРУП ГУНП у Хмельницькій області. В ході рейду було обстежено сім'ю, в якій виховується троє дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. На жаль, не всі батьки належним чином виконують свої батьківські обов’язки.

За результатами складено акт обстеження умов проживання дітей, з батьками проведено профілактичну бесіду, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.