Оперативна інформація про поширення COVID-19

Дата: 01.10.2021 10:26

??Швидкими темпами зростає кількість хворих з коронавірусом COVID-19 у Теофіпольський громаді

??Оперативна інформація про поширення COVID-19

?Cтаном на 10.00 01 жовтня 2021 року у Теофіпольській громаді зареєстровано 2486 лабораторно підтверджених хворих на коронавірус COVID-19. З них 139 – діти. Лікуються – 97 осіб, одужало – 2305, летальних випадків – 55 (1 померлий за жовтень).

?30 вересня 2021 року станом на 15.00 зафіксовано 13 нових хворих з коронавірусом COVID-19

????Будьте свідомими і дотримуйтеся встановлених протиепідемічних обмежень: у громадських місцях носіть маску, не ігноруйте дезінфекцію та миття рук! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!

Бережіть себе??

??За інформацією Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Теофіпольської селищної ради