Селищний голова Михайло Тененев привітав освітян з Днем працівників освіти

Дата: 30.09.2021 17:09

????Селищний голова Михайло Тененев привітав освітян з Днем працівників освіти

?????????Щорічно в першу неділю жовтня вся Україна відзначає День працівника освіти.

????З нагоди свята 30 вересня у Теофіпольському центрі культури і дозвілля відбулися урочистості.

????Селищний голова Михайло Тененев привітав освітян зі святом та разом із заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентиною Бабак вручили грамоти і подарунки педагогам за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, навчання та виховання молодого покоління.

?????- Щиро дякуємо за вашу невтомну працю, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Щоб на цьому благородному шляху вас завжди супроводжував успіх. Хай щедрою буде доля, і щоб життєві негаразди обминали стороною, а ваші серця зігрівали людська довіра та любов, - побажав Михайло Михайлович.

????Також освітян привітали помічник народного депутата України Сергія Лабазюка, радник голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, координатор благодійного фонду "Ми поруч" Сергій Ковальчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської селищної ради Майя Мельник та голова профспілкової організації працівників освіти Ніна Киричок.

?????????Музичні дарунки для наших працівників освіти виконали народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Чарівниця" Теофіпольського центру культури і дозвілля (керівник Варвара Миронова); солісти Галина Присяжна, Олег Лебідь, Вікторія Мельник та народний аматорський чоловічий фольклорний ансамбль "Гук" Теофіпольського центру культури і дозвілля (керівник Анатолій Денисевич).