ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ !

Дата: 22.09.2021 16:32

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ !

Просимо вас до 10 жовтня 2021 року надати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані.

Вразі неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи – тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважених діяти від імені юридичної особи, від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією Відділу надання адміністративних послуг Теофіпольської селищної ради