Сьогодні вшановуємо подвиг партизанів та підпільників

Дата: 22.09.2021 10:38

Сьогодні, 22 вересня, ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників, які у період Другої світової війни пройшли крізь найскладніші випробування i відстояли право людей на свободу.

Плине час, однак пам’ять про їх спротив та непокору ворогові у часи страшної війни житиме вічно. Важливо, що пам’ять ця є стрижнем, який єднає людей різних поколінь, адже їх безсмертний подвиг для кожного з нас завжди буде прикладом незламного духу та безмежної любові до рідної землі.

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у спільну перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі.

У День партизанської слави ми з великою вдячністю згадуємо героїв, їх мужність, стійкість та самовідданість. Сила духу, патріотизм цих людей передається до їх нащадків, які сьогодні продовжують героїчну справу своїх пращурів на Сході країни.

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою і любов’ю до Батьківщини, учасники руху опору відстояли рідну землю, довели усьому світові, що Україну ніколи не скорити ворогам. Низький уклін їм за бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки.

Бажаємо усім міцного здоров’я, родинного щастя та добробуту. Нехай над нами завжди буде мирне небо!