Вітаємо з Міжнародним днем миру

Дата: 21.09.2021 10:11

Сьогодні, 21 вересня, увесь світ відзначає Міжнародний день миру.

Двадцять  років тому, 7 вересня 2001 року, резолюцією 55/282, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй встановила щорічне відзначення 21 вересня як  Міжнародний день миру - день загального припинення вогню і відмови від насильства.  Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але вже кілька років на Сході держави ведуться бойові дії, які забрали тисячі життів українців, зруйнували десятки тисяч будинків, змусили сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишили невиліковні рани в душах людей і колись такі прості слова з побажаннями миру стали головними і визначальними у житті кожного українця зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.

Тож бажаємо всім нам миру в усьому:  в серцях – кожен знає, що внутрішні гармонія і спокій допомагають протистояти найскладнішим випробуванням; в сім’ях – бо кожен знає, що добра і тепла атмосфера сім’ї здатна творити дива! І найголовніше миру в Україні – тільки спільно можна забезпечити процвітання і добробуту держави та її мешканців.

Миру нам на нашій Богом даній землі!

З повагою – селищний голова Михайло Тененев.