Теофіпольська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Дата: 20.09.2021 09:56

Теофіпольська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області, на виконання доручення ДПС України повідомляє, що станом на 01 вересня 2021 року в порівнянні з 01 серпня 2021 року відбувся значний приріст податкового боргу до місцевого бюджету. Зокрема, в загальному по Теофіпольській громаді за серпень місяць 2021 року сума податкового боргу зросла на 394 тис.грн. та становить 1343,93 тис. грн. відповідно.

Зазначений приріст, в першу чергу, відбувся по платниках податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю з фізичних осіб, а це місцеві податки, які в повному обсязі зараховуються до місцевих бюджетів.

З врахуванням вищевказаного, з метою наповнення місцевого бюджету громади та погашення податкового боргу, а також забезпечення сплати поточних податкових зобов’язань з податку на майно, визначених у податкових повідомленнях – рішеннях, закликаємо жителів громади сумлінно виконувати конституційний обов’язок зі сплати податків, добровільно дотримуватися вимог податкового законодавства, своєчасної сплати податкових зобов’язань з податку на майно з фізичних осіб та недопущення порядку та строків сплати, які визначені Податковим кодексом України.