Дата: 17.09.2021 09:59

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв інформує про набір студентів за заочною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти на 2021/2022 навчальний рік.

Звертаємо Вашу увагу, що роль фахівців галузі культури на сучасному етапі надзвичайно важлива, оскільки вимагає значних знань, умінь та навичок щодо організації культурно-мистецької діяльності в громаді.

Втім, значна кількість працівників установ та закладів культури не мають фахової освіти за напрямком «Культура», а подекуди й досвіду соціокультурної діяльності. Така ситуація може негативно позначитись на організаційно-правовій діяльності установ, рівні організації культурно-мистецьких заходів тощо.

Для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

– Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, термін навчання – 1 рік 10 місяців;

– Менеджмент соціокультурної діяльності (спеціалізація – видовищно-театралізовані заходи), термін навчання – 2 роки 10 місяців.

Вартість одного року навчання – 12 400 грн.

Прийом документів продовжено до 19 листопада 2021 року.

Вступ можливий:

– за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та історії України (дійсними є сертифікати ЗНО 2018-2021 років);

– за результатами екзаменів, які будуть проводитись безпосередньо в коледжі з 22 по 28 листопада 2021 року.

Просимо звернути увагу працівників галузі культури, які не мають фахової освіти, на можливість здобуття відповідної кваліфікації в нашому навчальному закладі.

Детальна інформація про умови вступу – на офіційному сайті коледжу в розділі «Абітурієнту»: kpkkim.km.ua.

З питань підготовки фахівців просимо звертатись в приймальну комісію коледжу:

Голова комісії – т.в.о. директора коледжу Нижник Сергій Володимирович.

тел. роб. (03849) 7-60-35.

тел. моб. 067-3848250.

Відповідальний секретар комісії – Желіховська Марина Володимирівна.

тел. моб. 097-8648082.

Поштова адреса: 32300 м. Кам’янець-Подільський