Вітаємо з початком нового навчального року

Дата: 01.09.2021 15:58

Після літніх канікул школярі Теофіпольщини повернулися за шкільні парти, щоб розпочати навчальний рік, який неодмінно буде сповнений новизною та цікавими подіями.

Сьогодні, 01 вересня 2021 року, Перший дзвінок традиційно "відкрив" новий навчальний рік в закладах загальної середньої освіти громади. Яскраве свято насичене емоційністю та зворушливою атмосферою, голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик дзвінка - саме так пройшов цей день у школах громади.

Навчальний рік стартував. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей??