Перша зустріч Центру Молодіжних Ініціатив Теофіпольського центру культури та дозвілля

Дата: 10.09.2021 17:35

Фото без описуФото без опису

10 вересня 2021 року в приміщенні Теофіпольської селищної ради відбулася перша зустріч  Центру Молодіжних Ініціатив Теофіпольського центру культури та дозвілля, який  створений  при відділі культури та туризму Теофіпольської селищної ради.

Учасниками цієї зустрічі стали:  успішні люди громади - Михайло ТЕНЕНЕВ, селищний голова; Тарас СЕМЕНЮК, активний громадський діяч громади.

А також були присутні: Інна БУКЕВИЧ – начальник відділу культури та туризму Теофіпольської  селищної ради, Вікторія ВОРОНА, яка  стала керівником Центру Молодіжних Ініціатив Теофіпольського центру культури та дозвілля і активна молодь громади віком від 13 до 25  років.

Зустріч пройшла  у неформальному тренінговому форматі.  Присутні знайомилися між собою, були різні  цікаві повчальні ігри та  по завершенню  заходу провели аукціон, на якому  розіграли оригінальні  подарунки від лекторів.

Всі бажаючі можуть долучатися до Центру Молодіжних Ініціатив, звернувшись до відділу культури та туризму Теофіпольської селищної ради  або  за номером телефону: 0974564173 (Вікторія).