ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 10.09.2021 15:16

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 10 вересня 2021 року, під головуванням селищного голови Михайла ТЕНЕНЕВА відбулося дистанційне позачергове засідання виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради. На засіданні були розглянуті такі питання :

1. Про погодження Програми з організації та проведення призову громадян України на військову службу, направлення на навчальні збори та направлення на навчання до військових закладів на 2021-2023 роки.

2. Про погодження внесення змін до Програми «Територіальна оборона»   на 2021 - 2023 роки.

3. Про погодження Програми підтримки діяльності Восьмого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної   підтримки   на   2021-2023 роки.

4. Про погодження внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Тепловик» Теофіпольської селищної ради на 2021 рік.

5. Про погодження внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Теофіпольської територіальної громади на 2021 рік.

6. Про погодження внесення змін до Програми реформування і розвитку комунального підприємства «Теофіпольлісвод» Теофіпольської селищної ради на 2021 - 2024 роки.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25 березня 2021 року №71 «Про створення комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із сплати податків та забезпечення наповнення бюджету селищної ради».

8.Про затвердження Положення про встановлення щомісячного розміру плати за навчання в комунальних закладах селищної ради та встановлення щомісячного розміру плати за навчання на 2021- 2022 навчальний рік.

9.Про надання дозволу на розроблення схеми організації дорожнього руху в смт Теофіполь.

10. Про спрямування паливно-мастильних матеріалів.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на вебсайті селищної ради згідно чинного законодавства.