Відбулося засідання професійної спільноти учителів фізичної культури та предмета "Захист України"

Дата: 07.09.2021 14:22

7 вересня 2021 року працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради провели засідання професійної спільноти  учителів фізичної культури та предмета «Захист України» з питання «Особливості організації та планування навчального процесу з фізичної культури та предмету «Захист України» в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році».

Голова професійної спільноти (Кравчук В..К. – вчитель фізичної культури Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Яцух В.Л вчитель  фізичної культури та предмета «Захист України» Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія» ознайомили педагогів з методичними рекомендаціями щодо  організації та планування навчального процесу з фізичної культури та предмету «Захист України» в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році».

Директор ЦПРПП Міщишина В.М. акцентувала увагу на якісній організації викладання відповідних предметів, створення навчально-матеріальної бази у відповідності до сучасних вимог, шляхи формування у здобувачів освіти життєво необхідних знань умінь та навичок на уроках фізичної культури та предмету «Захист України». Звернула увагу на участь вчителів фізичної культури у навчальних вебінарах «Впровадження модельних програм з фізичної культури в «НУШ».

Безперечно, такі зустрічі необхідні для спілкування в освітянській спільноті.