Важлива інформація!

Дата: 30.08.2021 13:15

Шановні жителі громади!

Згідно план-графіку спільних зупинок ГРС Красилівського проммайданчика Бердичівської ЛВУМГ та АТ "Хмельницькгаз"  на 2021 рік буде тимчасово припинено газопостачання до населених пунктів:

с. Човгузів, с. Вовківці, с. Бережинці, с. Рідка. Дата зупинки ГРС Денисівка - 14.09.2021. Термін зупинки орієнтовно від 2-х до 4-х діб.

смт Базалія, с. Михиринці, с. Малі Жеребки, с. Ч. Острів, с. Ординці, с. Лютарівка, с. Іванівка, с. Нова Гребля, с. Єлізавєтпіль, с. Новоіванівка, с. Червоний Случ, с. Гальчинці, с. Шибена, с. Гаївка, с. Підліски, с. Караїна, с. Гаврилівка, с. Медисівка. Дата зупинки ГРС Базалія - 16.09.2021. Термін зупинки орієнтовно від 2-х до 4-х діб.

с. Турівка, с. Червона Дубина, с. Лідихівка, с. Заруддя, с. Волиця, с. Поляхова, с. Романово, с. Кузьминці, с. Н. Криворудка, с. В. Польова, с. Троянівка, с. Строки, с. Олійники, с. Колки, с. Корчівка, с. Севрюки, с. Решнівка. Дата зупинки  ГРС Заруддя - 21.09.2021. Термін зупинки орієнтовно від 2-х до 4-х діб.

смт Теофіполь, с. Коров'є, с. Новостаці, с. Кривовілька, с. Михнівка, с. Котюрженці, с. Карабіївка, с. Малий Лазучин, с. Великий Лазучин, с. Борщівка, с. Василівка, с. Кунча, с. Дмитрівка, с. Святець, с. Лисогірка, с. Мар'янівка, с. Воронівці, с. Немиренці, с. Ільківці, с. Колісець. Дата зупинки ГРС Теофіполь - 23.09.2021. Термін зупинки орієнтовно від 2-х до 4-х діб.

За інформацією АТ "Хмельницькгаз"