День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2021 09:02

Сьогодні, 29 серпня - День пам’яті захисників України. Згадуємо героїзм військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину. Цей день -  нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Символіка цього дня - соняшник, адже у серпні 2014 року на полях саме із ним полягло багато українських воїнів.  Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові підступно порушили домовленість і ворожі сили впритул розстріляли колони українських бійців. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, понад 400 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 18 досі вважаються зниклими безвісти.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг: повстав проти насилля та несправедливості, віддав життя за нову, відроджену Україну.

Тож молитвою та добрим словом згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, за наше майбутнє.

Честь і слава Героям!

Вічна та світла їм пам’ять!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев