Віртуальні коучинг-сесії для педагогів Теофіпольського громади продовжуються

Дата: 27.08.2021 16:20

26-27 серпня 2021 року працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Теофіпольської селищної ради провели серпневі віртуальні коучинг-сесії «Нормативно-методичний супровід організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році» для представників фахової спільноти учителів біології, фізики, української мови та літератури, трудового навчання, інформатики, зарубіжної літератури, історії та правознавства, іноземної мови.

Голови професійних спільнот (Кравчук Г.Є. – вчитель хімії Новоставецького ліцею,  Давидюк Л.М. -  вчитель фізики Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Стаднік Л.В. – вчитель української мови та літератури Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст.№2,  Шинкарук А.В. – вчитель трудового навчання Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Пилипчук О.П. – вчитель інформатики Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бомащук І.В. – вчитель зарубіжної літератури Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія», Станчук С.А. – вчитель історії та правознавства Теофіпольського НВК «ЗОШ І ст. – гімназія», Василюк І.В. – вчитель англійської мови Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст. №1) ознайомили педагогів з методичними рекомендаціями, основними формами освітнього процесу, підготовці вчителя до уроку, оцінюванню навчальних досягнень здобувачів освіти, підготовці  до складання ЗНО, роботі з обдарованими дітьми, безпеці життєдіяльності в освітньому процесі, формуванню ключових та предметних компетентностей відповідно до навчальних програм.

Освітян з початком нового навчального року привітали: директор ЦПРПП Міщишина В.М. та консультант Богуцька С.М., які акцентували увагу на відліку нових справ, нового життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один навчальний рік. Адже сьогодні перед педагогами громади стоїть завдання виявити й розвинути здібності й талант дитини через упровадження інноваційних підходів, створення сприятливих умов для розвитку кожної обдарованої дитини з метою формування інтелектуально-творчого потенціалу нашої держави.

Безперечно, такі зустрічі надихнуть освітянську спільноту на нові звершення у 2021-2022 навчальному році.

Бажаємо кожному педагогічному колективу невичерпної енергії, мудрих рішень та сміливих ідей ♥?