Відбувся фестиваль військово-патріотичної та козацької пісні "Молотківський лелека"

Дата: 16.08.2021 13:39

Ідея його створення виникла ще в 2019 році у генерала-хорунжого УК Володимира Мосейка, а до її втілення в реальність того ж року долучилися Теофіпольська (тоді ще район) та Лановецька територіальні громади.

15 серпня 2021 році у селі Молотків Лановецької громади відбувся вже третій фестиваль "Молотківський лелека" за підтримки селищного голови Михайла Тененева та Теофіпольської громади.

Теофіпольщину представляли: народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Чарівниця" Теофіпольського центру культури і дозвілля (керівник В. Миронова) із композиціями "Українські козаки" та "Україно моя", солістка Теофіпольського центру культури і дозвілля Лідія Шевчук із композицією "Я бажаю вам усім", народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці "Відлуння" (керівник П. Головацький) із композиціями "Україні", "Їхали козаченьки", "Козацьке весілля", "Стою я в лісі самотою".

Ведучою та режисером фестивалю стала почесна працівниця культури України, відома поетеса Леся Любарська.

Також наказний отаман обласного кіша генерал-хорунжий УК Володимир Мосейко вручив Подяки Тернопільського обласного кіша, Тернопільського козацько-десантного екологічного осередку імені Дмитра (Байди) Вишневецького та ГО "Десантно-козацький рій" селищному голові Михайлу Тененеву та станичній станиці Пласт "НСОУ" Вікторії Мельничук за допомогу в проведенні Всеукраїнського військово-патріотичного, козацького наметового табору "Подільсько-Волинська Січ - 2021" та фестивалю війсково- патріотичної та козацької пісні "Молотківський лелека".

Після завершення пісенної частини свята усі мали нагоду скуштувати козацьку кухню.

Через несприятливі погодні умови святкування, а саме “Козацьке театралізоване шоу” та фаєр-шоу перенесли на територію табору “Подільсько-Волинська Січ — 2021”.