СOVID–19 — це інфекційне захворювання, викликане коронавірусом SARS–CoV–2.

Дата: 17.08.2021 13:34

СOVID–19 — це інфекційне захворювання, викликане коронавірусом SARS–CoV–2.

Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить вас від інфікування чи важкого перебігу хвороби.

Наразі триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

На постійному пункті щеплення КНП «Теофіпольський ЦПМСД» станом на 13 серпня 2021року вакциновано 2829 осіб: з них 1555 осіб отримали одну дозу , 1274 осіб – дві дози.

На сьогодні проводиться щеплення вакциною «Коронавак»: першу дозу вакцини отримало - 246 осіб, другу – 159 осіб; «Модерна»: першу дозу вакцини отримало - 300 осіб; «Комірнаті» (виробник «Пфайзер»): першу дозу вакцини отримало – 810 осіб, другу – 598 осіб: «Астразенека»: першу дозу вакцини отримало – 199 осіб, другу – 517 осіб.

Пункти вакцинації працюють в Теофіпольській, Святецькій, Поляхівській, Волице-Полівській та Базалійській амбулаторіях.

Тому не зволікайте, звертайтесь до сімейного лікаря, у пункти щеплення, центри вакцинації та отримайте свій захист від коронавірусної хвороби.

Усі вакцини, які є в Україні ефективні і дозволені ВООЗ до екстренного використання.