До реальної міри покарання засуджено рецидивіста, який систематично обкрадав місцевих жителів

Дата: 13.08.2021 13:06

За принципової позиції прокурорів Теофіпольського відділу Волочиської окружної прокуратури в суді доведено вину жителя смт Базалія, який систематично вчиняв крадіжки майна громадян, в тому числі поєднані із проникненням до їх володінь, та викрав особисті важливі документи одного із місцевих жителів.

Так, упродовж листопада 2020 – квітня 2021 зловмисник, який був неодноразово засуджений за вчинення умисних тяжких корисливих злочинів проти власності та раніше відбував покарання, не маючи постійного джерела доходу, вирішив незаконно збагатитись. Проникнувши на території смт Базалії до житлового будинку та автомобіля двох потерпілих. Ще одну крадіжку зловмисник вчинив шляхом вільного доступу із домогосподарства потерпілої.

Предметом злочинних посягань крадія стали електроінструменти, господарський інвентар, грошові кошти та особисті документи. Загальна сума викраденого становила понад 12,5 тис. грн.

У судовому засіданні під тиском зібраних слідством доказів обвинувачений вину свою визнав, однак ні під час слідства, ні під час судового розгляду жодної гривні потерпілим не відшкодував.

Як наслідок, Теофіпольський районний суд погодився із доводами сторони обвинувачення, засудивши зловмисника за ч. ч. 2, 3 ст. 185 (крадіжки, вчинені повторно, поєднані із проникненням до житла та сховища) та ч. 3 ст. 357 КК України (викрадення важливих особистих документів) зловмисника до 3 років 2 місяців позбавлення волі.

Виконувач обов’язків начальника

Теофіпольського відділу