Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

Дата: 11.08.2021 14:40

З початку року 3,9 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 18,6 тис. вакансій. Завдяки злагодженій співпраці зі службою зайнятості 60% вакансій було укомплектовано.

«Майже 63% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії у сферах: сільськогосподарського, лісового та рибного господарств, торгівлі та послуг, переробної промисловості, транспорту», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Про ситуацію на ринку праці в області у січні-липні:

• 49,2 тис. громадян скористалися послугами служби зайнятості, з них 31,3 тис. мали статус безробітного;
  • 12,5 тис. осіб працевлаштовано, в тому числі 9,0 тис. зареєстрованих безробітних;
  • 2,0 тис. брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 2,2 тис. – проходили професійне навчання;
  • видано 5 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років;
  • 11 громадян скористалися одноразовою допомогою по безробіттю для організації  підприємницької діяльності.

Станом на 1 серпня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 11,8  тис. осіб, в тому числі 336 військовослужбовців - учасників АТО (ООС), 36 осіб з числа внутрішньо переміщених. Актуальними були 2,2 тис. вакансій. На одну вакансію претендували 5 безробітних.

Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

Про ситуацію на ринку праці в області у січні-липні:

• 2,0 тис. брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 2,2 тис. – проходили професійне навчання;