Відбулася десята сесія селищної ради

Дата: 06.08.2021 16:19

Сьогодні, 06 серпня 2021 року, відбулася десята сесія Теофіпольської селищної ради, під керівництвом селищного голови Михайла Тененева.

Депутати розглянули 47 питань порядку денного.

Зокрема, про програми медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення КНП «Теофіпольський ЦПМСД», відшкодування вартості лікарських засобів на лікування хворих на цукровий діабет КНП «Теофіпольська багатопрофільна лікарня», оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки діяльності громадських організацій на 2022-2025 роки та ін.

Також заслухали про хід виконання програми утримання та фінансової підтримки КП «Теофіпольський стадіон» та програми соціально-економічного розвитку Теофіпольської територіальної громади за І півріччя 2021 року та ін.

З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.