ОГОЛОШЕННЯ  про проведення конкурсу на посади фахівців

Дата: 05.08.2021 10:02

про проведення конкурсу на посади фахівців

( вчитель – дефектолог, вчитель – реабілітолог) комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Теофіпольської селищної ради

Інклюзивно-ресурсний центр оголошує конкурс на посади фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Теофіпольської селищної ради (місце знаходження закладу:  смт. Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 46, Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).

Інформація про заклад:

Кількість штатних одиниць –   6,  в т.ч.:  1 – директор,  4 – фахівці (вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, практичний психолог - 2, вчитель - реабілітолог). Посадовий оклад фахівця  –  5260 грн.

Загальні вимоги до кандидатів

Посаду фахівця комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Теофіпольської селищної ради  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу  освіту за фахом – вчитель – дефектолог (корекційний педагог), вчитель - реабілітолог не нижче ступеня магістра або освітньо – кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж педагогічної роботи три роки за фахом.

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
    • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
    • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
    • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
    • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
    • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
    • копію трудової книжки;
    • довідку про відсутність судимості;
    • довідки про стан здоров’я щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
    • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Умови та строки проведення конкурсу:

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

знання основ спеціальної педагогіки.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Конкурсна комісія проводить засідання впродовж 5 днів після закінчення строку приймання документів.

Дата початку та завершення приймання документів:

З 02 серпня 2021 року  до  25 серпня 2021 року.

Місце проведення конкурсу:

Адміністративне приміщення Теофіпольської селищної ради.

Документи приймаються за адресою: 30602, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 46, Теофіпольська ЗОШ №1, Інклюзивно-ресурсний центр.

Довідки за мобільним телефоном:  0973021266 (Гладищук Анна Миколаївна)