ДО УВАГИ ПЕРЕВІЗНИКІВ! ВВОДЯТЬСЯ СЕЗОННІ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

Дата: 30.05.2021 12:28

З метою збереження та зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С, з 01 червня 2021 року в денну пору доби застосовуються обмеження та заборона руху автомобільними дорогами великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення та місцевого значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.