Вітаємо Катерину Мусіюк із першим місцем у Чемпіонаті Світу

Дата: 26.07.2021 17:12

Сьогодні кожен має чимало умов та можливостей для того, аби розвиватися та стати успішним. Проте для того щоб досягти вершин цього замало, бо ще потрібні бажання, віра та наполегливість.

Ці слова саме про неї: тендітну, струнку, ніжну дівчину з мальовничого села Кривовілька, що на Теофіпольщині, дитина-самородок – Катерина Мусіюк.

Працівники сектору «Служба у справах дітей» Теофіпольської селищної ради Оксана Федорчук та Людмила Яковлева спільно з поліцейським офіцером громади, капітаном поліції Сергієм Череп'юком привітали дитину-сироту Катерину Мусіюк, яка взяла участь у Чемпіонаті Світу з гирьового спорту, що відбувся у місті Ванцагелло (Італія) 16-18 липня. В категорії дівчата до 15-ти років вона посіла І місце у двоборстві у ваговій категорії до 58 кг. Гирею у 12 кг виконала: поштовх – 30 разів, ривок – 154 разів.

Вітаємо з перемогою!!! Хай будуть побиті старі рекорди і поставлені нові, нехай радість від численних перемог не затьмарюють рідкісні програші, адже спортсмени, як ніхто інший знають, що шлях до медалей і кубків лежить через перешкоди. Нехай на твоєму життєвому шляху, цих перешкод буде якомога менше