Робочий візит у Теофіпольську громаду здійснила народний депутат України Олена Копанчук

Дата: 09.07.2021 10:35

07 липня 2021 року робочий візит у Теофіпольську громаду здійснила народний депутат України Олена Копанчук.

Олена Євгенівна активно цікавиться життям нашої громади, ніколи не залишається осторонь проблем. Завдяки її сприянню на реконструкцію водопровідної мережі смт Теофіполь було виділено 4 млн. державних субвенцій. Народний депутат особисто відвідала місце проведення робіт, поспілкувалася із представником підрядної організації і узгодила подальший план дій.

Крім того, провела прийом громадян у селах Шибено та Гаврилівка, під час якого було обговорено нагальні потреби сіл: стан доріг, реконструкція водопроводу, дооснащення амбулаторії загальної практики сімейної медицини необхідним обладнанням тощо.

Також з Фонду Олени Копанчук на соціально-економічний розвиток виділено кошти в сумі 250 тис. грн на встановлення дитячого ігрового майданчика у с. Гаврилівка.

Жителі нашої громади надзвичайно вдячні Народний депутат України Олена Копанчук - 189 виборчий округ за дієву допомогу, підтримку та небайдуже ставлення до майбутнього громади!