Відбулося свято у вихованців відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 08.07.2021 16:55

Івана Купала - свято українського народу, яке зберегло свої традиції до наших днів.

Вихованці відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю є справжніми українцями, які люблять і шанують свої традиції та мають добрі та чисті серця.

07 липня 2021 року для дітей закладу було проведено веселе Купальське свято. Свято з піснями, танцями та змаганнями. І вінки на воду пускали, і багаття розпалювали, і квітку папороті шукали.

На свято завітали і гості - Юлія Карбовська - заступник селищного голови, Мирослава Майдан - директор КУ "Центр надання соціальних послуг", Наталія Лебідь - заступник начальника управління - начальник відділу Управління соціального захисту населення Хмельницької РДА, Олена Козачук - директорка дитячого навчального закладу "Джерельце".

Відділення комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю є одним із відділень КУ «Центр надання соціальних послуг». Головним завданням якого є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних навиків, з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

Вихованці відділення щиро раділи, їхні обличчя світилися щастям, адже вони своїми талантами мали змогу тішити глядачів.

Окремі слова вдячності місцевим благодійникам - Аллі Травінській та Людмилі Осецькій за спонсорську допомогу у придбанні подарунків.