Розпочалося проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19

Дата: 06.07.2021 14:11

До уваги жителів Теофіпольщини!

Державна установа «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що з 30 червня 2021р. розпочалося проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19, а саме експрес-тестування на виявлення антигену коронавірусу. Крім того, таке тестування проводиться Кам.Подільським, Шепетівським районними відділами та Городоцьким відділеннями.

Для проведення дослідження потрібно здати мазок із носа. Результат отримуєте через 15-20 хв. Вартість послуги – 302 грн.

Відбір біоматеріалу проводять кваліфіковані фахівці установи за адресою: м.Хмельницький, вул.Храновського, 12, район автовокзалу № 5 (поруч з будівлею Хмельницькобленерго). Понеділок-п’ятниця – з 9.00 до 16.00, субота – з 9.00 до 12.00.

В разі необхідності результат лабораторного дослідження надається з офіційною печаткою установи, QR-кодом та з дублюванням протоколу дослідження англійською мовою.

Видача оригіналів протоколів проводиться безпосередньо в лабораторії.

Контактні телефони: (068)4448259; (0382)657764; (0382)795717.

Завідувач Теофіпольським відділенням В. Побока