Сектор «Служба у справах дітей» інформує: профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал»

Дата: 05.07.2021 10:40

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх безоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх обстеження умов проживання та утримання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, зважаючи на окремі випадки, які потребують невідкладного реагування в інтересах дитини, сектором «Служба у справах дітей» Теоофіпольської селищної ради спільно з сектором поліцейської діяльності № 1 відділу поліції № 2 ХРУП ГУНП у Хмельницькій області, проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» на території громади.

За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведено профілактичні бесіди, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків, одну матір притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків та вживання спиртних напоїв.