Вшанування пам'яті героїв

Дата: 05.07.2021 09:58

Ми пам’ятаємо????

Кожна родина нашої громади має власну історію Другої світової війни і свій власний біль. Хтось боровся з окупантом на фронті, а хтось тяжко працював в тилу або допомагав підпільно. Хтось радісно зустрічав батька з перемогою, а хтось ніколи не бачив свого дідуся, який героїчно загинув на полі бою…

Це історії героїзму, які зробили можливою перемогу над нацизмом 76 років тому. Вони міцно об’єднують нас і назавжди залишаться в пам’яті.

3 липня, поблизу села Колісець, біля меморіалу «Поле безіменних героїв» відбувся мітинг-реквієм на якому вшанували пам'ять 7 солдатів, які майже півтори доби вели жорстокий бій з переважаючими силами противника. Того дня, 80 років тому, нацисти штурмували дот біля села до пізнього вечора, обстрілювали вогневу точку і вночі. Але солдати відбивали одну за одною атаки ворога. Лише наступного дня з танками і гарматами загарбники змогли здолати дот, оборонці якого полягли.

У нашій пам’яті назавжди залишиться цей урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності рідній землі.

Ми всі в неоплатному боргу перед полеглими.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Слава Україні!

Героям Слава!