Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії освітньої галузі Теофіпольської територіальної громади

Дата: 01.07.2021 16:36

1 липня відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії освітньої галузі Теофіпольської територіальної громади за участі експерта-консультанта Олега Фасолі.

Стратегічний план розвитку освіти в нашій громаді сприятиме реалізації завдань:

? в управлінні освітньою мережею територіальної громади;

?у впровадженні інноваційних методів навчання в кожній школі;

? у зміні стосунків між учителями, батьками та учнями;

Наразі розробка стратегії освіти перебуває на етапі – оцінка ситуації, збір даних. З метою максимально достовірної оцінки стану освіти у громаді було створено три робочі групи: з позашкільної, дошкільної, середньої та старшої освіти.

Учасники робочих груп повинні зібрати та опрацювати дані про всі ресурси, залучені у виконанні освітніх повноважень, зокрема дані про вчителів, матеріально-технічну базу та фінансові кошти, що виділяються на освіту, результати ДПА та ЗНО. Також для оцінки майбутніх освітніх потреб необхідно одержати демографічні дані про кількість народжених дітей за попередні шість років.

Дана Стратегія допоможе зробити суттєві зрушення у розвитку освіти нашої громади!