Засідання ініціативної групи представників бізнесу

Дата: 01.07.2021 14:24

???? Міжнародний досвід підказує, що саме міжсекторна співпраця влади та бізнесу може мати вирішальний вплив на розвиток громади. Адже в будь-якому суспільстві діють три самостійні й цілком відмінні один від одного сектори: влада, яка представлена в повсякденному житті інстанціями різного рівня, бізнес, що створений підприємницькими суб’єктами, та власне громада. Недостатньо, щоб ці три сектори просто існували поруч. У кожного з них своя специфіка, окрема роль і місце у суспільстві. Тому абсолютно необхідною є їхня тісна взаємодія, яка дає взаємно підсилений ефект і позитивний результат.

???? З метою налагодження ефективної взаємодії влади та бізнесу 30 червня відбулося засідання ініціативної групи представників бізнесу. Результатами зустрічі стало погодження щодо створення робочої групи як консультативно-дорадчого органу при Теофіпольській селищній раді. Модератор зустрічі: аналітик, керівник ГО «Центр досліджень та консультацій» Анна Гаврилюк.

???? Під час засідання були тимчасово обрані голова та секретар робочої групи, учасники визначили кількісний склад групи.

???? Також погодили, що перше засідання робочої групи представників бізнесу відбудеться 20 липня 2021 року