Засідання комісії по розгляду питань з надання одноразової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам

Дата: 23.06.2021 15:00

Теофіпольська селищна рада активно реалізує соціальну політику спрямовану на поліпшення матеріального становища соціально вразливих верств населення, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах. Здійснюється всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат, послуг та соціального обслуговування за місцем проживання та перебування.

Разом з тим, з метою підтримки мешканців громади, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, хворобами, селищна рада надає одноразову допомогу на лікування малозабезпеченим громадянам.

22 червня 2021 року відбулося чергове засідання комісії по розгляду питань з надання одноразової допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам, під час якого розглянуто 17 звернень.

По всіх заявах прийняті позитивні рішення та визначено розмір допомоги для кожного заявника індивідуально. При прийнятті рішень комісія враховувала діагнози хвороб, матеріальне становище заявників та членів їх сімей.