З Днем Святої Трійці!

Дата: 20.06.2021 14:43

Шановна громадо!

Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа.

Тож нехай Отець, Син і Святий Дух завжди оберігають вашу родину і приносять в дім лише душевний спокій, міцне здоров'я та віру в краще майбутнє.

Щиро бажаю йти дорогою, встеленою пелюстками щастя і зеленню надій та відкрити для серця дивовижний світ блаженства і радості. Хай буде міцним здоров’я і доброю душа, нехай Пресвята Трійця захистить ваші сім’ї від будь-яких напастей.

Зі святом!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев.