Дата: 18.06.2021 14:12

Селищний голова Михайло Тененев привітав з професійним святом дільничних інспекторів поліції.

Щорічно 18 червня дільничні інспектори поліції відзначають своє професійне свято. Ця професія вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів. Приємно відзначити, що дільничні інспектори поліції нашої громади виконують свої службові обов'язки сумлінно та на високому фаховому рівні.

З нагоди свята селищний голова Михайло Тененев завітав у Теофіпольське відділення поліції. Він привітав і нагородив грамотами та подарунками дільничних офіцерів поліції: Олега Федорука, Олександра Поліщука, Олександра Базалійського, Ярослава Павлюка, Олексія Горобця, Олександра Кубюка та Сергія Черепюка.

- Щиро зичимо вам завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, добробут і мирне небо над головою, - побажав Михайло Михайлович.