«Моя професія: консультаційна мережа» - ваш помічник у виборі професії!

Дата: 16.06.2021 11:33

Шановні старшокласники, студенти, шукачі роботи!

Ви маєте унікальну можливість БЕЗКОШТОВНО отримати послуги з профорієнтації в онлайн форматі, без відвідування центру зайнятості.

Якщо у вас є потреба у:

• виборі, або зміні професії;
  • виборі майбутнього напряму навчання;
  • оцінці власних здібностей;
  • саморозвитку.

Тоді платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» саме для вас. Для проходження тестів необхідно:

Крок 1. Перейдіть за посиланням https://myprofession.com.ua/ та натисніть «Отримати код».

Крок 2. Зареєструйтесь. Для реєстрації потрібно вказати прізвище, дату народження (не молодше 14 років), email.

Крок 3. Після проходження тестування програмою буде сформовано детальний звіт щодо ваших професійних особливостей.

Крок 4. Після тестування, за вашим бажанням, для вас буде проведено індивідуальне консультування щодо вибору напряму професійної діяльності за  результатами пройдених тестів.

Додаткову інформацію можна отримати у будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, або у відділі організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості за номером телефону (0382) 65-24-12.