Служба у справах дітей - захищає права кожної дитини.

Дата: 08.06.2021 11:45

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім'ях, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх працівники Служби у справах дітей здійснили спільний профілактичний рейд з працівниками Сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №2 ХРУП ГУНП у Хмельницькій області.

Під час рейду було обстежено чотири сім’ї, в яких виховується десять дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На жаль, не всі батьки належним чином виконують свої обов’язки.

За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведено профілактичні бесіди, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, а також одну матір притягнуто до адміністративної відповідальності за ст 184 КпАП України.