Підписано тристоронній меморандум про співпрацю та партнерство

Дата: 05.06.2021 12:12

???? Підписано тристоронній меморандум про співпрацю та партнерство????

? 4 червня селищний голова Михайло Тененев підписав тристоронній меморандум про співпрацю та партнерство між Теофіпольською громадою та Філією "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП", Благодійний фонд "МХП-Громаді"

? Також документи підписали директор Філі] "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" Сергій Прокопчук, регіональний менеджер із соціальних проєктів Благодійного фонду "МХП-Громаді"Людмила Баранчук.

?? Мета Меморандуму - співпраця: сприяння регіонального розвитку громади на території на якій здійснюють свою діяльність МХП, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів для реалізації ініціатив громади.

???? Щоб досягнути цілей Меморандуму буде здійснюватися реалізація спільних проєктів та програм, які спрямовані на розвиток людського капіталу, спроможності громади, збереження та відновлення екології.

???? - У нашому світі роль бізнесу не обмежується лише створенням робочих місць та отриманням прибутку. Одним із пріоритетних завдань підприємств повина бути активна участь у суспільному житті громади - зазначив селищний голова Михайло Тененев.

???? Цим Меморандумом наша громада та Філія «Рідний край», БФ «МХП – Громаді» закріпили багаторічні партнерські стосунки.????