Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 11:00

Дорогі діти та батьки!

У перший день літа щиро вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей. Діти – це Дар Божий, найцінніший подарунок долі, наша найбільша радість і втіха. І немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклуватися про майбутнє покоління – головний обов’язок батьків та громади. Бо саме зради дітей ми живемо та працюємо.

Шановні батьки! Знаходьте якомога більше часу для дітей, здійснюйте їх мрії! Адже інколи це так просто. Завжди вислухайте та підтримайте. Адже це так потрібно! Просто міцно обійміть і скажіть: «Я тебе люблю!». Адже це найважливіше! Зігрівши теплом і любов’ю кожне дитяче серце – ми виховаємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю нашої громади і держави.

Любі діти! Бажаємо вам міцного здоров’я, хорошого настрою, успіхів у навчанні, реалізації своїх талантів та втілення найзаповітніших мрій. І ким би ви не стали у майбутньому – лікарями, вчителями, фотографами чи програмістами – завжди залишайтеся людьми – відкритими, доброзичливими, чесними, толерантними. А головне – обов’язково станьте щасливими!

З повагою, селищний голова Михайло Тененев