Зустріч з жителями села Святець

Дата: 27.05.2021 17:32

26 травня, за ініціативи старости Яни Павлюк, було проведено робочу зустріч з жителями села Святець, за участі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юлії Карбовської, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, управління об'єктами комунальної власності Анатолія Шклярука, головного спеціаліста Богдана Ковальчука та начальника КП "Теофіпольське ВУЖКГ" Володимира Пархомця.

Під час зустрічі присутні обговорили нагальні проблеми населеного пункту:

організація чистки кладовищ, сортування твердих побутових відходів, вуличне освітлення, благоустрій села, інформація по субсидії, громадські пасовища, земельні податки та ін.

На усі питання керівництво надало ґрунтовні відповіді та роз’яснення.

На завершення заходу Юлія Броніславівна подякувала мешканцям села за продуктивне спілкування.

Також варто подякувати директору ТзОВ "Святець" Василю Мастію за те, що допомагає мешканцям території, на якій здійснює свою сільськогосподарську діяльність і активно бере участь в їх житті. Адже він ніколи не залишається осторонь від проблем і завжди щиро допомагає людям розв'язувати важливі питання, не зважаючи на суттєві матеріальні витрати. Його допомога - це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.