Нарада щодо підготовки заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 19.05.2021 17:37

19 травня, під керівництвом начальника відділу культури та туризму Інни Букевич, було проведено нараду щодо підготовки заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

«Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. День захисту дітей – це нагадування про необхідність захищати права дітей, забезпечувати їх гармонійний і всебічний розвиток, виховувати патріотичний дух та любов до Батьківщини. Особливо важливо подбати про підтримку обдарованих дітей та дітей із соціально-вразливих категорій, потрібно, щоб вони відчули турботу і почувалися захищеним та потрібними своїй державі. Тому важливо подбати про належну організацію відзначення цього свята» — відмітив селищний голова Михайло Тененев.

На зібранні були присутні керівники підзвітних установ Теофіпольської селищної ради та всі ті, хто будуть задіяні у підготовці та проведенні даного свята. Під час наради обговорили питання підготовки до цієї дати, внесли свої пропозиції. День захисту дітей цього року заплановано провести 30 травня.

До участі у святі запрошуватимуться дошкільнята, учні шкіл району та всі охочі.