Відзначаємо День Європи

Дата: 15.05.2021 08:52

Шановна громадо!

Традиційно з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи як символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти, демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим.

Впевнений, що попри всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Вітаю усіх жителів громади з Днем Європи, бажаю щастя, добробуту та розквіту нашій державі.

З повагою, селищний голова Михайло Тененев