В рамках реалізації програми підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами працівники відділу земельних відносин та екологічних питань взяли участь у дистанційній конференції

Дата: 12.05.2021 15:38

Сьогодні, 12 травня, працівники відділу земельних відносин та екологічних питань взяли участь в круглому столі на тему: «Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами».

Організатором заходу є Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

В рамках конференції надали роз’яснення щодо земельного законодавства та практичного вирішення проблемних питань у сфері земельних відносин, оподаткування, подолання корупції у земельній сфері, запобігання рейдерству, інформування сільських громад про переваги, які надаються новими земельними законами, роз’яснення принципів співпраці з Держгеокадастром, а також було надано фахові відповіді стосовно можливих питань, пов’язаних з діяльністю Держгеокадастру.