З Днем Матері!

Дата: 09.05.2021 08:27

Дорогі наші матері!

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

Мама... Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас.

Немає в цілому світі святішої і прекраснішої «професії», ніж материнство. Це дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері - головні дороговкази на життєвому шляху, а її любов – найнадійніший оберіг. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

У цей прекрасний день, дорогі і рідні мами, прийміть наші найщиріші вітання зі святом. Зичимо вам усім міцного здоров'я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти приносять вам лише радість та втіху!

Зі святом?